Rekrutacje międzynarodowe

Pomożemy Tobie przy ekspansji na nowe rynki

Rekrutacje międzynarodowe

Pomożemy Tobie przy ekspansji na nowe rynki

Awesome Image

Oferujemy usługę rekrutacji międzynarodowej, która umożliwia Ci znalezienie najlepszych talentów z różnych części świata. Jeśli Twoja firma działa globalnie i potrzebujesz wysokiej jakości kandydatów z różnych krajów, nasza usługa rekrutacji międzynarodowej jest idealnym rozwiązaniem.

Posiadamy również bogate doświadczenie w pozyskiwaniu specjalistów na miejscu w Polsce, którzy pomogą Ci przy ekspansji Twojej firmy na rynki zagraniczne.

Skorzystaj z naszej usługi rekrutacji międzynarodowej i zbuduj zespoły światowej klasy, które pomogą Ci osiągnąć cele i rozwijać się na międzynarodowym rynku.

Wszyscy nasi konsultanci przechodzą cykliczne szkolenia z zasad ochrony danych osobowych oraz obowiązuje ich zachowanie poufności.

Dane osobowe są przez nas przetwarzane tylko i wyłącznie w celu pozyskiwaniu pracowników oraz przedstawiania ofert pracy.

01

Sprzedaż & Marketing

Przykładowe stanowiska
 • > Country Manager
 • > Dyrektor ds. Eksportu
 • > Sprzedawcy z umiejętnościami języków obcych

O czym warto pamiętać przy rekrutacjach międzynarodowych

Rekrutacje międzynarodowe, czyli poszukiwanie kandydatów spoza granic kraju, wiążą się z unikalnymi wyzwaniami i możliwościami. Warto wziąć pod uwagę takie aspekty jak zrozumienie lokalnego rynku pracy, język i komunikacja czy przygotowanie na różnice kulturowe.

 • Dostęp do pasywnych kandydatów
 • Rekrutacja na już
 • Różnice kulturowe
Awesome Image

Dostęp do pasywnych kandydatów

Często najlepsi specjaliści nie poszukują aktywnie pracy i nie odpowiadają na ogłoszenia. Dzięki Direct Search możesz dotrzeć do tych kandydatów i możemy przekonać ich do rozważenia możliwości zatrudnienia w Twojej firmie.

Wyślij zapytanie
Awesome Image

Rekrutacja na już

Jeśli masz ograniczony czas i zasoby, warto skorzystać z usług agencji rekrutacyjnych. Poinformuj nas o pilności rekrutacji, abyśmy mogli dostosować nasze działania do Twoich potrzeb.

Wyślij zapytanie
Awesome Image

Różnice kulturowe

Różnice kulturowe przy rekrutacjach międzynarodowych mogą mieć znaczący wpływ na sposób prowadzenia procesu rekrutacyjnego i komunikację z kandydatami.

Wyślij zapytanie

Dlaczego warto nam zlecić rekrutacje międzynarodowe

Korzystanie z agencji rekrutacyjnych przy rekrutacjach międzynarodowych może przynieść wiele korzyści, zapewniając skuteczne i efektywne pozyskanie międzynarodowych talentów dla firmy.

 • Wykwalifikowana kadra

  Masz natychmiastowy dostęp do doświadczonego personelu HR.

 • Oszczędność zasobów

  Skorzystanie z agencji rekrutacyjnej może być ekonomiczne, szczególnie w przypadku rekrutacji międzynarodowych. Agencje rekrutacyjne posiadają specjalistyczną wiedzę i narzędzia, które umożliwiają efektywne i celowe prowadzenie procesu rekrutacyjnego. To pozwala zaoszczędzić zasoby wewnętrzne, takie jak czas i koszty związane z rekrutacją.

 • Znajomość rynków

  Agencje rekrutacyjne specjalizujące się w rekrutacjach międzynarodowych mają wiedzę i doświadczenie dotyczące konkretnych rynków pracy. Posiadają informacje na temat lokalnych przepisów, kultury biznesowej, trendów rekrutacyjnych i oczekiwań kandydatów w danym kraju.

 • Oszczędność zasobów

 • Wiedza na temat różnic kulturowych

  Agencje rekrutacyjne mają wiedzę na temat różnic kulturowych i regulacji prawnych w różnych krajach. Mają świadomość kulturowych oczekiwań, protokołów rekrutacyjnych i przepisów zatrudnieniowych, które są istotne przy rekrutacjach międzynarodowych.

 • Zachowanie poufności

  Agencje rekrutacyjne zapewniają zachowanie poufności w procesie rekrutacji jak i po jego zakończeniu.