Pełne procesy rekrutacyjne

Rekrutacja od analizy wymagań po selekcję odpowiedniego pracownika

Pełne procesy rekrutacyjne / Selekcja

Rekrutacja od analizy wymagań po selekcję odpowiedniego pracownika

Awesome Image

Pierwszym etapem naszej usługi jest analiza potrzeb kadrowych i wymagań dotyczących stanowiska. Przeprowadzamy szczegółowe konsultacje z naszymi klientami, aby zrozumieć ich specyficzne potrzeby i oczekiwania dotyczące kandydatów. Opierając się na tych informacjach, tworzymy profil idealnego kandydata. Następnie przystępujemy do strategii rekrutacyjnej. Opracowujemy plan działania, który obejmuje odpowiednie kanały rekrutacyjne, takie jak ogłoszenia internetowe, sieci zawodowe, rekomendacje, wyszukiwanie bezpośrednie, a także wykorzystanie naszej bazy danych oraz sieci kontaktów w branży. Dzięki temu zapewniamy szeroki dostęp do talentów.

Po zapoznaniu kandydatów z Twoją ofertą, każdy proces rekrutacyjny, na Twoje życzenie może składać się z wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej, z rozmowy kwalifikacyjnej w naszym biurze, ze sprawdzenia referencji kandydata, kontroli wymaganych dokumentów oraz z przeprowadzenia testów teoretycznych/praktycznych/psychometrycznych.

Wszyscy nasi konsultanci przechodzą cykliczne szkolenia z zasad ochrony danych osobowych oraz obowiązuje ich zachowanie poufności. Dane osobowe są przez nas przetwarzane tylko i wyłącznie w celu pozyskiwaniu pracowników oraz przedstawiania ofert pracy.

01

Przykładowe stanowiska

Stanowiska
 • > Dyrektor Finansowy
 • > Dyrektor Personalny
 • > Kierownik

Pomożemy Ci zamknąć pełen proces rekrutacyjny

Zlecanie pełnego procesu rekrutacyjnego zewnętrznej firmie może przynieść wiele korzyści i ułatwić prowadzenie efektywnej i skutecznej rekrutacji.

 • Dostęp do pasywnych kandydatów
 • Selekcja
 • Budowanie długo-
  terminowych relacji
Awesome Image

Dostęp do pasywnych kandydatów

Często najlepsi specjaliści nie poszukują aktywnie pracy i nie odpowiadają na ogłoszenia. Dzięki Direct Search możesz dotrzeć do tych kandydatów i możemy przekonać ich do rozważenia możliwości zatrudnienia w Twojej firmie.

Wyślij zapytanie
Awesome Image

Selekcja

Uczestnicząc w rozmowach możemy również dzięki naszemu doświadczeniu wesprzeć proces selekcji poprzez nasze spostrzeżenia czy zaproponowane narzędzia.

Wyślij zapytanie
Awesome Image

Budowanie długo-
terminowych relacji

Dzięki nawiązaniu bezpośredniego kontaktu ze specjalistami możesz zbudować z nimi długoterminowe relacje. Nawet jeśli dany kandydat nie jest w danym momencie zainteresowany ofertą pracy, można utrzymywać kontakt i rozważać możliwości współpracy w przyszłości.

Wyślij zapytanie

Korzyści wynikające z naszej współpracy

Firmy często decydują się zatrudniać agencje rekrutacyjne do wyszukiwania wyselekcjonowanych specjalistów ze względu na szereg korzyści, które mogą wyniknąć z takiego podejścia.

 • Dostęp do wykwalifikowanej kadry

  Posiadamy dostęp do szerokiej sieci kontaktów zawodowych oraz baz danych kandydatów. Dzięki temu możemy skutecznie dotrzeć do potencjalnych liderów, którzy nie są aktywni na rynku pracy.

 • Oszczędność zasobów

  Proces rekrutacji na stanowiska specjalistyczne może być czasochłonny i wymagać zaangażowania wielu zasobów. Zlecając proces rekrutacyjny dla Agencji pozwalasz zespołowi wewnętrznemu skupić się na innych priorytetach biznesowych.

 • Gwarancja

  Oferujemy gwarancję sukcesu, co oznacza, że w przypadku niepowodzenia rekrutacji, wyszukujemy ponownie kandydata bez dodatkowych kosztów dla firmy.

 • Oszczędność czasu

  Zatrudnienie agencji rekrutacyjnej pozwala firmom zaoszczędzić czas i wysiłek, ponieważ agencja przeprowadza proces rekrutacyjny od początku do końca, włącznie z ogłaszaniem stanowiska, selekcją kandydatów, prowadzeniem rozmów i sprawdzaniem referencji.

 • Dostęp do wiedzy specjalistycznej

  Agencje rekrutacyjne mogą przeprowadzać obiektywną i niezależną ocenę kandydatów na stanowiska specjalistyczne.

 • Zachowanie poufności

  Agencje rekrutacyjne zapewniają zachowanie poufności w procesie rekrutacji. Dzięki temu mogą działać jako łącznik między firmą a kandydatami.