Naszą politykę prywatności opracowaliśmy na podstawie norm prawnych obowiązujących w Polsce (Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133). Wszystkich zainteresowanych współpracą z RECONNECT prosimy o uważne przeczytanie poniższej treści.

Jakie dane zbieramy i do czego je wykorzystujemy?

 • nazwisko i imiona,
 • numer ewidencyjny PESEL,
 • adres zamieszkania lub pobytu,
 • adres do korespondencji, jeżeli jest inny niż adres zamieszkania,
 • adres poczty elektronicznej,
 • numer telefonu stacjonarnego i komórkowego,
 • zawód/kwalifikacje zawodowe,
 • wykształcenie
 • miejsce pracy,
 • data urodzenia
 • znajomość języków obcych

PROSIMY O NIE PRZESYŁANIE DO NAS SKANÓW DOWODÓW OSOBISTYCH – Jeśli pracodawca wymaga od Państwa skanu dowodu, prosimy o przesyłanie skanu/kopii bezpośrednio na mail/adres pracodawcy.

Nasza baza danych znajduje w rejestrze GIODO https://egiodo.giodo.gov.pl/form_ver4.dhtml?form_id=32707947

Kandydat dostarczający nam swoje dane osobowe w formie CV, listu motywacyjnego lub innych dokumentów niezbędnych do uczestnictwa w procesie rekrutacji, daje tym samym przyzwolenie na ich przetwarzanie zgodnie z Polityką prywatności i zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 833.

Dane osobowe, które gromadzi RECONNECT są wykorzystywane i przetwarzane jedynie dla potrzeb rekrutacji. Masz prawo do zapoznania się anonimowo z ofertą naszej firmy, ale podjęcie współpracy możliwe jest jedynie po podaniu wymaganych danych osobowych.

Zmiana danych

RECONNECT przetwarza dane osobowe zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, a więc daje prawo do wglądu, zmiany oraz usunięcia ich z naszej bazy. Jeśli chcesz aktualizować swoje dane lub usunąć swoje podanie z bazy danych RECONNECT skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Udostępnianie i przekazywanie danych

RECONNECT nie udostępnia ani nie przekazuje danych osobowych zawartych w bazie danych firmy w celach innych niż rekrutacyjne. Twoje dane osobowe udostępniamy naszym klientom/potencjalnym pracodawcom w formie CV, listu motywacyjnego lub innych dokumentów wymaganych w procesie rekrutacji.

Pliki „cookies”

Pliki „cookies” używane są w celu dostosowania zawartości stron internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych. Używane są również w celu tworzenia anonimowych, zagregowanych statystyk, które pomagają zrozumieć w jaki sposób użytkownik korzysta ze stron internetowych co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości, z wyłączeniem personalnej identyfikacji użytkownika.

Zabezpieczenia

Dane gromadzone są w bazie danych RECONNECT, która jest odpowiednio zabezpieczona przed dostępem osób nieupoważnionych. Dostęp do danych osobowych mają jedynie pracownicy RECONNECT oraz potencjalni pracodawcy. Nasze konta firmowe są dodatkowo zabezpieczane poprzez 2 etapowe logowanie (Two­ factor authentication).

Dane osobowe są gromadzone oraz przetwarzane na serwerach ZOHO oraz Google Apps dla Firm.

Lokalizacja serwerów

Google – https://www.google.com/about/datacenters/inside/locations/index.html

Zoho – https://www.zoho.com/security.html

 

Zmiany w Polityce prywatności

Wszelkie zmiany w Polityce prywatności RECONNECT będą na bieżąco umieszczane na stronie.