Outsourcing procesów rekrutacyjnych

Zbuduj z nami swój oddział HR

Outsourcing procesów rekrutacyjnych / RPO

Zbuduj z znami swój oddział HR

Awesome Image

W ramach usługi RPO (Recruitment Process Outsourcing) za stałą kwotę miesięczną możesz nam zlecić zarządzanie całością lub częścią procesu rekrutacyjnego. To może obejmować identyfikację potrzeb kadrowych, tworzenie strategii rekrutacyjnej, publikację ofert pracy, pozyskiwanie kandydatów, selekcję, przeprowadzanie wywiadów, weryfikację referencji oraz wsparcie w procesie onboardingu.

Usługa RPO również zapewnia skalowalność i elastyczność. Możesz dostosować zakres usługi RPO do swoich aktualnych potrzeb, zwiększając lub zmniejszając zewnętrzne zasoby w zależności od popytu na rekrutację. To umożliwia dostosowanie się do zmieniających się warunków rynkowych i potrzeb biznesowych.

01

HR

Przykładowe stanowiska
 • > Specjalista ds. rekrutacji
 • > Koordynator rekrutacji

Wynajmij rekrutera który wesprze Twoje czasowe potrzeby na rekrutacje

Przekazanie procesu rekrutacji zewnętrznej firmie RPO pozwala zaoszczędzić czas i zasoby wewnętrzne, które można skierować na inne priorytety biznesowe.

 • Współpraca określona czasowo
 • Rekrutacja na już
 • Dostęp do zasobów
Awesome Image

Współpraca określona czasowo

Dzięki usłudze RPO możesz wesprzeć swój wewnętrzny dział HR doświadczonymi pracownikami na określony czas.

Wyślij zapytanie
Awesome Image

Rekrutacja na już

Jeśli masz ograniczony czas i zasoby, warto skorzystać z usług agencji rekrutacyjnych. Poinformuj nas o pilności rekrutacji, abyśmy mogli dostosować nasze działania do Twoich potrzeb.

Wyślij zapytanie
Awesome Image

Dostęp do zasobów

Dzięki usłudze RPO oprócz doświadczonego praocnika otrzymujesz również dostęp do szerokiej bazy danych kandydatów, co przyspiesza identyfikację i selekcję potencjalnych pracowników.

Wyślij zapytanie

Korzyści wynikające z naszej współpracy

Przewaga RPO (Recruitment Process Outsourcing) polega na przekazaniu procesu rekrutacji całkowicie lub częściowo naszej firmie.

 • Wykwalifikowana kadra

  Masz natychmiastowy dostęp do doświadczonego personelu HR.

 • Oszczędność zasobów

  Procesy rekrutacyjne mogą być czasochłonny i wymagać zaangażowania wielu zasobów. Zlecając część obowiązków dla Agencji pozwalasz zespołowi wewnętrznemu skupić się na innych priorytetach biznesowych.

 • Szybkość i efektywność

  Firma RPO może zagwarantować przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego w szybkim tempie, dzięki swojej specjalizacji i zasobom. Mamy dostęp do szerokiej bazy danych kandydatów, co przyspiesza identyfikację i selekcję potencjalnych pracowników.

 • Oszczędność czasu

  Zatrudnienie agencji rekrutacyjnej pozwala firmom zaoszczędzić czas i wysiłek, ponieważ agencja przeprowadza proces rekrutacyjny od początku do końca, włącznie z ogłaszaniem stanowiska, selekcją kandydatów, prowadzeniem rozmów i sprawdzaniem referencji.

 • Skalowalność

  RPO umożliwia dostosowanie zasobów i poziomu wsparcia do aktualnych potrzeb firmy. W przypadku większych projektów rekrutacyjnych, takich jak rozbudowa zespołu lub rekrutacja na różne stanowiska, firma RPO może dostarczyć odpowiednią ilość specjalistów do przeprowadzenia procesu.

 • Zachowanie poufności

  Agencje rekrutacyjne zapewniają zachowanie poufności w procesie rekrutacji, w przebiegu współpracy jak i po zakończonym okresie współpracy RPO.