Dlaczego warto aplikować poprzez (naszą) Agencję Doradztwa Personalnego (a nie samemu)?

Przede wszystkim – czas. Możesz mieć pewność, że zadbamy o to, by Twoja aplikacja trafiła w odpowiednie miejsce i do odpowiedniej osoby. Dzięki naszej rozmowie otrzymasz również rady: czy mieścisz się w budżecie na dane stanowisko i na co warto zwrócić uwagę na spotkaniu z naszym partnerem biznesowym.

Zależy nam również na tym, by Twój proces rekrutacyjny trwał jak najkrócej. Możesz być pewien/pewna, że dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał/a należny feedback, w jak najkrótszym czasie. Naszą rolą jest działanie na zasadzie Twojego agenta w kontakcie z Twoim potencjalnym przyszłym pracodawcą.

Jak wygląda wstępna rozmowa kwalifikacyjna?

W momencie kiedy wyrazisz zainteresowanie dokonaniem kolejnego kroku w Swojej karierze, zaprosimy Cię na krótką rozmowę telefoniczną (około 20 minut). Celem tej rozmowy będzie, dla nas, lepsze zapoznanie się z Twoim doświadczeniem/umiejętnościami, a dla Ciebie bardziej szczegółowe zapoznanie się z ofertami stanowisk naszych partnerów.

Podczas rozmowy poznasz nazwy firm naszych partnerów oraz zapoznasz się bliżej z produktami/projektami, do których obecnie poszukujemy nowych specjalistów.

W trakcie tej rozmowy zapytamy Ciebie również o Twoje oczekiwania finansowe, co pozwoli nam ocenić które projekty spełniają, również finansowo, Twoje oczekiwania.

Dlaczego nie zawsze podajemy widełek finansowych w ogłoszeniach?

Prosta przyczyna – nie zawsze finanse mają być głównym motywatorem do składania aplikacji. Główną motywacją do aplikowania powinna być chęć pracy/współtworzenia/rozwijania produktów/projektów naszych partnerów.

Wielu z naszych partnerów biznesowych, szuka współpracowników na dziesiątki lat, a chęć poznania zarobków przed zapoznaniem się z działalnością firmy jest spostrzegana jako brak odpowiedniej motywacji do przyszłej wspólnej współpracy.

Ale to wszystko oczywiście nie znaczy, że współpracując z naszymi partnerami będziesz zarabiał mniej niż w innych firmach. Nasi klienci chcą po prostu być pewni, że ich produkt/projekt zainteresował Ciebie tak samo albo może i bardziej, jak same zarobki.

Nie musisz się również martwić, że zaprosimy Ciebie do procesu rekrutacyjnego na stanowisko, które nie będzie spełniało Twoich oczekiwań finansowych. Rozumiemy, że ofert pracy na rynku jest wiele i nie chcemy marnować Twojego czasu. Po naszej wstępnej rozmowie kwalifikacyjnej lub nawet w trakcie niej otrzymasz jedynie szczegóły ofert, które spełniają Twoje oczekiwania finansowe.

Zapraszamy do współpracy, część z naszych bieżących projektów rekrutacyjnych znajdziesz na naszej stronie www.ofertypracyit.com

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments