Cel naszej działalności

Wspieramy Twoje projekty, cykle produkcyjne, produkty, usługi poprzez pozyskiwanie pracowników którzy od pierwszego dnia swojej pracy wniosą know-how do Twojej działalności i zwiększą produktywność Twojej firmy.

Specjalizujemy się w rekrutacjach w obszarach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo

„Celem naszej działalności jest pozyskiwania pracowników którzy zwiększą produktywności Twojej organizacji od pierwszego dnia swojej pracy.”

 

Piotr Janicki – Founder & Managing Director

Nasze doświadczenie

  • Executive & Direct Search
  • Pełne procesy rekrutacyjne (Selekcja)
  • Rekrutacje międzynarodowe
  • Outsourcing procesów rekrutacyjnych (Twoje zdalne biuro) / BPO
  • Zatrudnienia grupowe (do 100 osób)

W jaki sposób pozyskujemy najlepszych kandydatów na rynku?

  • Ogłoszenia
  • Szeroka baza danych
  • Wyszukiwanie w Social Media
  • Marketing bezpośredni w Social Media
  • Rekomendacje “rynkowe”

Dlaczego warto współpracować z firmą rekrutacyjną dowiesz się tu – Kliknij!

Specjalizujemy się w rekrutacjach do poniższych branż

Rzetelność naszych usług

Po zapoznaniu kandydatów z Twoją ofertą, każdy proces rekrutacyjny, na Twoje życzenie może składać się z wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej, z rozmowy kwalifikacyjnej w naszym biurze, ze sprawdzenia referencji kandydata, kontroli wymaganych dokumentów oraz z przeprowadzenia testów teoretycznych/praktycznych.

Wszyscy nasi konsultanci przechodzą cykliczne szkolenia z zasad ochrony danych osobowych oraz obowiązuje ich zachowanie poufności. Dane osobowe są przez nas przetwarzane tylko i wyłącznie w celu pozyskiwaniu pracowników oraz przedstawiania ofert pracy.

Zobacz na żywo, jak wygląda proces rekrutacji. Tworzymy dla każdego procesu współdzieloną Ścianę Projektową (Project Wall), która jest udostępniania wyłącznie indywidualnie dla naszych klientów. Możesz śledzić postępy w procesie rekrutacji, kiedy tylko chcesz, 24 godziny na dobę i komentować ten proces oraz kompetencje kandydatów zawsze wtedy, kiedy Tobie to pasuje i kiedy masz na to czas. Kliknij tutaj, aby zobaczyć przykładowy Project Wall.

Obszar geograficzny na którym działamy

Nasze usługi rekrutacyjne jako Agencja Doradztwa Personalnego oferujemy przede wszystkim na obszarze Polski oraz krajów UE. Przeprowadzaliśmy procesy rekrutacyjne do miast jak Kraków, Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Szczecin, Olsztyn, Białystok, Rzeszów, Katowice, Gliwice, Łódź, Poznań, Kielce i Lublin oraz do wielu mniejszych miejscowości gdzie często są położone hale produkcyjne naszych klientów.

Jako firma rekrutacyjna IT prowadziliśmy i oferujemy procesy rekrutacyjne w szczególności na rynku polskim, szwedzkim, niemieckim, brytyjskim ale również na pozostałe rynki UE. Po za Europą rekrutowaliśmy dla firm z Japonii, USA oraz Australii.

W branży Budownictwo nasze doświadczenie w rekrutacjach to obszar Polski, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii oraz Niemiec.

Warunki współpracy

Rozumiemy że każda firma jest na innym etapie rozwoju i potrzeb, dlatego jesteśmy otwarci na Twoje propozycje co do warunków naszej współpracy.

Zaproponuj warunki które odpowiadają obecnym możliwościom Twojej firmy!

Firmy które nam zaufały