RECONNECT – Agencja Rekrutacyjna

Agencja rekrutacyjna IT

Agencja rekrutacyjna Produkcja & Inżynieria

Agencja rekrutacyjna Sprzedaż & Marketing

Agencja rekrutacyjna Budownictwo

Agencja rekrutacyjna Finanse & Księgowość

Zajmujemy się od 2006 roku aktywnym wyszukiwaniem (executive / direct search) oraz selekcją najlepszych specjalistów na rynku pracy w Europie. Naszą misją jest optymalizacja działalności naszych partnerów biznesowych poprzez wartość dodaną, którą wnoszą nasi Kandydaci od pierwszego dnia swojej pracy.

Jesteśmy firmą rekrutacyjną która szuka bliskiej i długofalowej współpracy z naszymi klientami. Chcemy być stałą częścią polityki rekrutacyjnej / personalnej naszych partnerów.

Działamy na rynku polskim jako Agencja Rekrutacyjna od 2006 roku. Nasi klienci to zarówno firmy globalne jak i małe i średnie przedsiębiorstwa, które razem w 2021 roku wypracowały obroty przekraczające 40.000.000.000,00 zł. Cieszymy się że jesteśmy częścią tego sukcesu.

Specjalizujemy się w rekrutacjach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo.

Jako kandydat masz szansę uczestniczyć w procesach rekrutacyjnych dla wyróżniających się firm i otrzymać profesjonalne wsparcie przy rozmowach z naszymi klientami.

Jako nasz klient oszczędzasz czas oraz otrzymujesz gwarancję że zatrudniona osoba spełni Twoje oczekiwania od pierwszego dnia pracy.

Szukam nowych wyzwań
zawodowych

Potrzebuję
wsparcia
w procesach HR