O ile wyższe wynagrodzenie musi zostać nam zaoferowane byśmy byli zainteresowani zmianą pracodawcy? Czy zdecydujemy się na zmianę zatrudnienia gdy zostanie nam zaoferowane wyższe stanowisko ale za takie samo wynagrodzenie? Co jeszcze nas motywuje do zmiany zatrudnienia? Jak często zastanawiamy się nad zmianą zatrudnienia? Co powinna zawierać oferta pracy by była ona dla nas interesująca?

Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w naszym raporcie o zachowaniach przy zmianie zatrudnienia.

Warto też już tu zaznaczyć że nasi ankietowani to w 84 % osoby związane z branża IT i wyniki naszego raportu dotyczą w dużej mierze właśnie tej branży.

Poniżej możesz bezpłatnie pobrać wyniki naszego badania które przeprowadziliśmy w miesiącach lipiec, sierpień i wrzesień 2020 roku.

Badanie zachowań przy zmianie zatrudnienia

Aby pobrać raport dotyczący wyników badań nad zachowaniem przy zmianie zatrudnienia prosimy o kliknięcie na guzik "Pobierz Raport" po czym o wprowadzenie swojego adresu email, na który to zostanie wysłany link do pobrania raportu.
Pobierz Raport

Prześlij raport na adres email:

Potwierdzam że zapoznałem /-am się z polityką prywatności oraz wyrażam zgodę na przesyłanie ofert pracy (newsletter) przez firmę RECONNECT na powyższy adres email. (Dane nie zostaną udostępnione nikomu poza naszą organizacją)

Jestem pracodawcą i potrzebujemy wsparcia przy procesach rekrutacyjnych. Proszę o kontakt poprzez powyższy adres email.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments