Praca dla programisty C# w Krakowie

Firma

Realizujemy rekrutację na stanowisko Senior Software Engineer oraz Software Engineer w Krakowie. Poszukujemy doświadczonych inżynierów chcących rozwijać się w globalnym centrum rozwoju i badań (R&D). Zależy Ci na pracy w stabilnym, ale przede wszystkim innowacyjnym miejscu pracy? Interesują Cię najnowsze technologie i tylko projekty rozwojowe? Nie zwlekaj – aplikuj już dziś!

Praca

Interesuje Cię projektowanie oraz wdrażanie oprogramowania dla Windows? Posiadasz doświadczenie w projektowaniu modułów oprogramowania i integrowania ich z efektami pracy innych zespołów na poszczególnych urządzeniach przy kodzie produkcyjnym?

Przestrzegasz najlepszych praktyk dotyczących projektowania, opracowywania, testowania urządzeń i planu testów? Odpowiadasz za dokumentację architektury oprogramowania i specyfikacje oprogramowania? Jeśli tak – ta oferta jest z pewnością dla Ciebie!

Oferta

W ofercie firmy: atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę oraz premia roczna. Pracę w stabilnej firmie wśród wysokiej klasy specjalistów, w renomowanym centrum R&D. Firma zapewnia szkolenia zewnętrzne oraz wewnętrzne, elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej. Na miejscu czeka na Ciebie nowo formułowany zespół oraz ergonomiczne miejsce pracy i wysokiej jakości sprzęt. Pod biurem czeka na Ciebie albo miejsce parkingowe albo miejsce rowerowe, a w biurze…owoce i ludzie gotowi Cię poznać!

Umiejętności

  • min. 3 – letnie doświadczenie w pracy (Software Engineer) i min. 5-letnie doświadczenie(Senior Software Engineer) w systemach embedded,
  • doświadczenie w Microsoft .NET oraz ASP.NET, C# (.NET Standard)
  • niezbędne doświadczenie w C i/lub C++,
  • OOP oraz wzorce projektowe,
  • do automatyzacji: TDD lub BDD,
  • systemy kontroli wersji: Git, Mercurial.

Mile widziane

Jeżeli dodatkowo posiadasz doświadczenie w pracy z HTML, JavaScript i innymi webowymi frameworkami (AngularJS, jQuery) albo programujesz w Python z pewnością w tym projekcie będziesz mógł/-a się rozwijać. Ruszył nowy projekt, więc liczymy na samodzielność, decyzyjność, Twoje know-how i zaangażowanie!

Nie zwlekaj, wypełnij formularz CV wraz zgodami RODO.

Jeśli masz pytania, z chęcią na nie odpowiemy, zadzwoń na 793 838 059 lub napisz do [email protected]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments