Podejmij wyzwanie – praca dla QA Engineer w Krakowie

Chcesz pracować nad dalszym rozwojem produktu, który pozwolił odnieść naszemu klientowi globalny sukces w obszarze kontroli dostępu? To właśnie m.in. dzięki temu produktowi, firma notowana jest w Magazynie Fortune jako 1 z 100 najbardziej innowacyjnych na świecie. Jeśli ty również wierzysz, że IoT oraz Big Data to przyszłość IT to zgłoś się już dziś i postaw na rozwój w jednym z tych obszarów. Dodatkowo poznasz obszar Industry 4.0 i Security.

Twoje zadania:

Jako QA Engineer będziesz pracował na co dzień z Javą i Selenium, opracowując kompleksowe testy. Aby sprostać tym obowiązkom, powinieneś posiadać minimum 2 lata doświadczenia w automatycznym tworzeniu testów w Javie/Selenium. Przydatne jest również doświadczenie w automatycznych testach interfejsów API REST, interfejsów użytkownika i wydajności aplikacji. Będziesz pracował z infrastrukturą klucza publicznego, więc znajomość kryptografii i innych koncepcji bezpieczeństwa jest odbierane jako plus.

Firma oferuje:

Ponieważ firma jest międzynarodowa, a językiem korporacyjnym jest język angielski, zależy nam, aby twoja znajomość tego języka umożliwiła ci swobodną komunikację z międzynarodowymi kolegami. Firma zlokalizowana jest w Krakowie (Zabierzów), zatrudnia na podstawie umowy o pracę z pełnym pakietem benefitów: elastycznymi godzinami pracy, prywatną opieką medyczną, kartami Multisport&Benefit, indywidualnym budżetem szkoleniowym, umową na telefon komórkowy, bezpłatnymi lekcjami języka angielskiego w domu, ergonomicznymi miejscami pracy ze wszystkimi niezbędnymi narzędziami i wyposażeniem oraz darmowym parkingiem dla pracowników.

If you are interested in this position, please apply by filling out the form: APPLY

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments