Firma

Masz dość pracy nad projektami utrzymaniowymi? Ciężko jest Ci po kimś poprawiać błędy albo uważasz, że odpowiedzialność zespołu jest za bardzo rozmyta i brakuje w nim ludzi z odpowiednimi kompetencjami? Chcesz coś zmienić? Zacznij już dziś!

Zmierz się z rekrutacją do najbardziej technicznego centrum R&D w Krakowie! Rozwijaj się i dziel się wiedzą! Praca przy nowym projekcie czeka!

Umiejętności

Realizujemy rekrutację na stanowisko Senior Firmware Engineer do Krakowa. Poszukujemy inżynierów z minimum 5 – letnim doświadczeniem w pracy w obszarach C, RTOS – projektowanie, implementacja oprogramowania wbudowanego i rozwiązań testowych. Cenisz swoją pracę i potrafisz aktywnie wpływać na zaangażowanie innych członków zespołu? Jesteś zdyscyplinowany i chętnie się uczysz?

Zgłoś się, jeżeli dodatków interesują Cię takie obszary jak: GPIO, UART lub protokoły komunikacyjne: SPI, I2C, Bluetooth, USB albo takie zagadnienia jak: kryptografia, smart card.

Oferta

W ofercie firmy: atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę oraz premia roczna. Pracę w stabilnej firmie wśród wysokiej klasy specjalistów, w renomowanym centrum R&D. Firma zapewnia szkolenia zewnętrzne oraz wewnętrzne, elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej. Na miejscu czeka na Ciebie nowo formułowany zespół oraz ergonomiczne miejsce pracy i wysokiej jakości sprzęt. Pod biurem czeka na Ciebie albo miejsce parkingowe albo miejsce rowerowe, a w biurze…owoce i ludzie gotowi Cię poznać!

Czy jesteś gotowy, aby kształtować przyszłość bezpiecznych technologii identyfikacji, uwierzytelniania, ochrony prywatności i kontroli dostępu?

Nie zwlekaj, wypełnij formularz CV wraz zgodami RODO.

Jeśli masz pytania, z chęcią na nie odpowiemy, zadzwoń na 793 838 059 lub napisz do [email protected]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments