Aktualnie w imieniu naszego partnera biznesowego szukamy osoby na stanowisko Software Developer in Test w Krakowie. Jest to globalna amerykańska firma consultingowa z branży finansowej. Firma ta wspiera swoich klientów w obszarach takich jak: stopy procentowe, waluty obce, zarządzanie ryzykiem towarowym, hedging, rachunkowość zabezpieczeń i instrumentów pochodnych oraz zgodność z regulacjami.

Praca w firmie naszego partnera odbywa się w otwartej i przyjaznej atmosferze, dzięki której pracownicy pozostają we współpracy z firmą przez wiele lat.

Jeśli chcesz pracować w środowisku, które daje możliwość rozwoju oraz mieć realny wpływ na swój własny sukces jak i sukces całej firmy – aplikuj już teraz! Praca pełna wyzwań czeka na Ciebie!

Jako członek zespołu będziesz pracował oraz miał bezpośredni wpływ nad rozwojem aplikacji finansowej z której korzystają osoby oraz instytucje na całym świecie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania.
  • Umiejętność testowania automatycznego .
  • Znajomość narzędzi testowych.

Co oferuje nasz klient:

  • Wspaniałe możliwości rozwoju, budżet na szkolenia, wyjazdy służbowe do Singapuru/USA, dostęp do szkoleń Pluralsight, 50 % KUP, kwartalne Hack Weeks
  • Atmosfera przyjaznej współpracy, zarządzanie horyzontalne – gdzie ważny jest pomysł a nie stanowisko
  • Prywatna opieka medyczna, Multisport, nauka języka angielskiego, pakiet relokacyjny
  • Możliwość zakupy akcji firmy po preferencyjnej cenie

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, prosimy o kontakt z odpowiedzialnym za projekt konsultantem, Marlena Pedynkowska, [email protected]

 

Please attached the following clause:
I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed by RECONNECT, ul. Szlak 65, 31-153 Krakow, for the purposes of the recruitment process under the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997, consolidated text: Journal of Laws 2016, item 922 as amended.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments