Junior Recruitment Consultant

RECONNECT to Agencja Doradztwa Personalnego, której celem jest usprawnienie działalności swoich klientów poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku, szeroki proces sourcingu oraz selekcje metodami badań behawioralnych. Specjalizujemy się w branżach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo.

Obecnie do naszego zespołu…

Poszukujemy zmotywowanej i kreatywnej osoby zainteresowanej pracą w naszym biurze w Krakowie. Twoja codzienna praca będzie polegała na pozyskiwaniu najcenniejszych kandydatów na rynku polskim/europejskim. Będziesz odpowiedzialny za sprawdzenie kompetencji kandydatów, weryfikację ich dokumentów aplikacyjnych oraz przeprowadzenie wstępnego procesu selekcji. Do Twoich zadań będzie należało również raportowanie wyników działań rekrutacyjnych, udział w przygotowywaniu ogłoszeń o pracę oraz dbałość o wizerunek firmy.

Co oferujemy

Praca w RECONNECT daje wiele swobody, przez co wymaga także wysokiej samodyscypliny oraz odpowiedzialności za swoje działanie. Będziesz mieć duże możliwości wpływu zarówno na charakter własnej aktywności, jak i na działalność całej firmy. Oferujemy stałe wynagrodzenie, które będzie odzwierciedleniem wyników Twojej pracy oraz Twojego zaangażowania w życie naszej firmy.

Narzędzia jakie wykorzystujemy na codzień w pracy to JIRA, LinkedIn, ZOHO Recruit, Google Workspace, WordPress

Nasze oczekiwania

Szukamy osób energicznych, zorientowanych na sukces w obszarze HR. Powinna cechować Cię wysoka kultura osobista oraz zorientowanie na cel. Płynny język angielski oraz doświadczenie w codziennej pracy w tym języku jest mile widziane. Interesuje nas przede wszystkim to, co chcesz osiągnąć ‐ chcemy się rozwijać razem z Tobą!

Prosimy o przesłanie swojego CV w języku angielskim wypełniając formularz poniżej


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments