Web Developer

Podejmij wyzwanie – praca dla programisty w Krakowie w branży Finanse/IT jako Web Developer

Aktualnie w imieniu naszego partnera biznesowego szukamy osób na stanowisko Web Developer w Krakowie. Jest to globalna amerykańska firma consultingowa z branży finansowej. Firma ta wspiera swoich klientów w obszarach takich jak: stopy procentowe, waluty obce, zarządzanie ryzykiem towarowym, hedging, rachunkowość zabezpieczeń i instrumentów pochodnych oraz zgodność z regulacjami.

Praca w firmie naszego partnera odbywa się w otwartej i przyjaznej atmosferze, dzięki której pracownicy pozostają we współpracy z firmą przez wiele lat.

Jeśli chcesz pracować w środowisku, które daje możliwość rozwoju oraz mieć realny wpływ na swój własny sukces jak i sukces całej firmy – aplikuj już teraz! Praca pełna wyzwań czeka na Ciebie!

 

Jako członek zespołu będziesz:
– opracowywał najnowocześniejsze aplikacje finansowe, które poprawiają poziom usług i zaspokajają potrzeby wielu użytkowników biznesowych naszego klienta,
– pracował w metodologii Agile, w samoorganizującym się zespole z 2-tygodniowymi sprintami,
– opracowywał oprogramowanie w stale rozwijającym się stosie technologii (obecnie: AngularJS 1.x/4.x, HTML, CSS, SASS, Typescript, C#, .NET, ASP.NET)

 

Wymagania:
– licencjat z informatyki lub równoważne doświadczenie praktyczne,
– doświadczenie w tworzeniu aplikacji w zwinnym środowisku pracy,
– doświadczenie w tworzeniu aplikacji single-page w JavaScript i powiązanych bibliotekach (w tym Angular lub React),
– znajomość HTML i CSS,
– umiejętność testowania – w tym wstrzykiwanie zależności (DI), mockowanie oraz używanie frameworków do testowania takich jak jasmine i protractor.


Co oferuje nasz klient?
– wspaniałe możliwości rozwoju, budżet na szkolenia, wyjazdy służbowe, dostęp do szkoleń Pluralsight, 50 % KUP, kwartalne Hack Weeks,
– atmosfera przyjaznej współpracy, zarządzanie horyzontalne – gdzie ważny jest pomysł a nie stanowisko,
– prywatna opieka medyczna, Multisport, lekcje języka angielskiego, pakiet relokacyjny,
– możliwość zakupy akcji firmy po preferencyjnej cenie.

Celem firmy jest rozwój i wsparcie swoich pracowników tak, aby mogli brać większą odpowiedzialność oraz pozytywnie wpływać na środowisko i atmosferę w pracy.


W przypadku chęci uzyskania szerszych informacji proszę o kontakt, [email protected]

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments