Junior Full Stack Software Developer

Podejmij wyzwanie – praca jako Junior Full Stack Software Developer

Aktualnie w imieniu naszego partnera biznesowego szukamy osób na stanowisko Junior Full Stack Software Developer w Krakowie. Jest to globalna amerykańska firma consultingowa z branży finansowej. Firma ta wspiera swoich klientów w obszarach takich jak: stopy procentowe, waluty obce, zarządzanie ryzykiem towarowym, hedging, rachunkowość zabezpieczeń i instrumentów pochodnych oraz zgodność z regulacjami.

Praca w firmie naszego partnera odbywa się w otwartej i przyjaznej atmosferze, dzięki której pracownicy pozostają we współpracy z firmą przez wiele lat.

Jeśli chcesz pracować w środowisku, które daje możliwość rozwoju oraz mieć realny wpływ na swój własny sukces jak i sukces całej firmy – aplikuj już teraz! Praca pełna wyzwań czeka na Ciebie!


Jako członek zespołu będziesz:


– opracowywał najnowocześniejsze aplikacje finansowe, które poprawiają poziom usług i zaspokajają potrzeby różnych użytkowników biznesowych naszego klienta,
– pracował w metodologii Agile w samoorganizujący się zespół z 2-tygodniowymi sprintami,
– współpracował z innymi zespołami w Denver, Singapurze i Kennett Square
– opracowywał oprogramowania w stale rozwijającym się stosie technologii (obecnie obejmuje C#, JavaScript, TypeScript, AngularJS / Angular, React, SQL Server, RabbitMQ, Memcached, Redis).


Kwalifikacje potrzebne za stanowisko Junior Full Stack Developera

– licencjat z informatyki lub równoważne doświadczenie praktyczne,
– doświadczenie z rozwojem aplikacji w środowisku Agile/ Scrum,
– swobodne poruszanie się w  zarówno projektach typu front-end’owych, jak i back-end’owych,

– doświadczenie w refaktoryzowaniu i przestrzeganiu czystych praktyk dotyczących kodu
– umiejętności testowania, w tym użycie inwersji kontroli, mocks i stubów w frameworkach BDD, takich jak SpecFlow i Cucumber

 

Co oferuje nasz klient?

Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę nasz partner oferuje ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, liczne szkolenia, kartę MultiSport, możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach biur oraz długotrwałą współpracę.

Celem firmy jest rozwój i wsparcie swoich pracowników tak, aby mogli brać większą odpowiedzialność oraz pozytywnie wpływać na środowisko i atmosferę w pracy.

W przypadku chęci uzyskania szerszych informacji proszę o kontakt,  [email protected]

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments