Cloud Service Developer

Podejmij wyzwanie – praca dla programisty w Krakowie w branży IT jako Cloud Service Developer

Nasz partner to globalna firma zajmującą się systemami dostępu oraz zabezpieczeń. Od 2 lat znajduje się w rankingu 100 najbardziej innowacyjnych firm według Magazynu Fortune i posiada 30% udziałów w światowym rynku w swojej branży z roczną sprzedażą na poziomie 7,3 mld euro. Na całym świecie w biurach naszego partnera zatrudnionych jest ponad 50 000 specjalistów na całym świecie.

Firma znajduje się w Krakowskim Business Parku oraz składa się z profesjonalistów, którzy są dumni ze swojej pracy i wkładają dużo staranności aby zapewnić najwyższą jakość dostarczanych przez siebie produktów, sprzyja temu praca w małych crossfunkcjonalnych zespołach, która opiera się na otwartości, szczerości i chęci pomocy sobie nawzajem.

Stań się częścią sukcesu, dołącz do zespołu!

Co oferujemy

Firma zapewnia elastyczne godziny pracy w prężnie rozwijającym się międzynarodowym zespole, co sprzyja nowym pomysłom. Oferuje umowę o pracę / umowę o pracę z prawami autorskimi, atrakcyjne wynagrodzenie, kontakt z najnowszymi technologiami, prywatną opiekę medyczną, darmową naukę języka angielskiego, służbowy telefon, karty Multisport & Benefit, wyjazdy służbowe do Szwecji.

Twoja rola

Jako Cloud Services Developer będziesz zajmować się nowym chmurowym projektem i wykonywać rozwojowe zadania, dotyczące między innymi pisania skryptów uaktualnienia bazy danych oraz kodu serwera (backend). Będziesz także badać zgłoszone błędy, pisać dokumentację, brać udział w testowaniu wersji wstępnej i robić pomiary wydajności.

Wymagania

Nasz partner poszukuje osoby, która posiada co najmniej 3 lata doświadczenia jako programista, cechuje się wysokimi umiejętnościami w programowaniu w języku Java, Python lub Go oraz posiada wcześniejsze doświadczenie w korzystaniu z platformy Amazon Web Services / Microsoft Azure i umiejętność tworzenia interfejsu webowego REST API.

Ważna jest również znajomość HTTP, TDD, architektury mikroserwisów, kontenerów Docker, ciągłej integracji i dostarczania oraz metodyk zwinnych (Scrum, Kanban).

Mile widziane jest także doświadczenie w PKI (Public Key Infrastructure) i zarządzaniu certyfikatami.

Z uwagi na pracę w międzynarodowym środowisku oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego oraz silnych umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych.

W przypadku chęci uzyskania szerszych informacji proszę o kontakt, [email protected]

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments