Podejmij wyzwanie – pracuj jako Analityk Jakości Danych Finansowych

Aktualnie w imieniu naszego partnera biznesowego szukamy osób na stanowisko Analityk Jakości Danych Finansowych w Krakowie. Jest to globalna amerykańska firma consultingowa z branży finansowej. Firma ta wspiera swoich klientów w obszarach takich jak: stopy procentowe, waluty obce, zarządzanie ryzykiem towarowym, hedging, rachunkowość zabezpieczeń i instrumentów pochodnych oraz zgodność z regulacjami.

Praca w firmie naszego partnera odbywa się w otwartej i przyjaznej atmosferze, dzięki której pracownicy pozostają we współpracy z firmą przez wiele lat.

Jeśli chcesz pracować w środowisku, które daje możliwość rozwoju oraz mieć realny wpływ na swój własny sukces jak i sukces całej firmy – aplikuj już teraz! Praca pełna wyzwań czeka na Ciebie!

Twoja rola

Praca u naszego partnera polega na ciągłym uczeniu się. Podczas niej zdobędziesz wiedzę o różnorodnych strategiach hedgingowych, transakcjach finansowych, a także o transakcjach na instrumentach pochodnych oraz związanych z nimi konwencjach rynkowych, płatności i wycenach.

Jako Analityk Jakości Danych Finansowych będziesz zapewniać integralność wszystkich danych ekonomicznych i finansowych zawartych w systemach firmy oraz sprawdzać surowe dane transakcyjne używając wewnętrznych systemów desktopowych i aplikacji webowych.

Będziesz także współpracować z konsultantami z biur naszego partnera na całym świecie oraz zapewniać klientom firmy najbardziej dokładne i aktualne wyceny ich portfeli finansowych.

Twoim zadaniem będzie również sprawdzanie raportów kontrolnych w celu monitorowania nietypowych zmian w wycenie transakcji.

W miarę zdobywania doświadczenia będziesz obejmować aktywną rolę w porozumieniu między zespołem biznesowym i technicznym.

Wymagania

Kandydat powinien posiadać umiejętności matematyczne i analityczne, cechować się dużą dokładnością i wrażliwością na szczegóły oraz umiejętnością rozwiązywania problemów. Istotne jest również silne zorientowanie na proces oraz umiejętność ustalania priorytetów.

Ważnym aspektem jest płynna znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie (C1) oraz zdolność do pracy zarówno indywidualnej, jak i w grupie.

Nasz partner szuka osoby wysoce zmotywowanej i zdeterminowanej. Mile widziane są także osiągnięcia naukowe i zawodowe.

Co oferujemy

Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę nasz partner oferuje ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, liczne szkolenia, kartę MultiSport, możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach biur oraz długotrwałą współpracę.

Celem firmy jest rozwój i wsparcie swoich pracowników tak, aby mogli brać większą odpowiedzialność oraz pozytywnie wpływać na środowisko i atmosferę w pracy.

W przypadku chęci uzyskania szerszych informacji proszę o kontakt, [email protected] 

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments