Junior Embedded Firmware Engineer

Podejmij wyzwanie – praca dla programisty w Krakowie w branży IT jako Junior Embedded Firmware Engineer

Nasz partner jest globalną firmą zajmującą się systemami dostępu oraz zabezpieczeń. Od 2 lat znajduje się w rankingu 100 najbardziej innowacyjnych firm według Magazynu Fortune i  posiada 30 % udziałów w światowym rynku w swojej branży z roczną sprzedażą na poziomie 7,3 mld euro. Na całym świecie w biurach naszego partnera zatrudnionych jest ponad 50 000 specjalistów na całym świecie.

Firma znajduje się w Krakowskim Business Parku oraz składa się z profesjonalistów, którzy są dumni ze swojej pracy i wkładają dużo staranności aby zapewnić najwyższą jakość dostarczanych przez siebie produktów, sprzyja temu praca w małych crossfunkcjonalnych zespołach, która opiera się na otwartości, szczerości i chęci pomocy sobie nawzajem.
Stań się częścią sukcesu, dołącz do zespołu !

 

Co oferujemy

Firma zapewnia elastyczne godziny pracy w prężnie rozwijającym się międzynarodowym zespole, co sprzyja nowym pomysłom.  Oferuje, umowę o prace /umowę o prace z prawami autorskimi, atrakcyjne wynagrodzenie, kontakt z najnowszymi technologiami,  prywatną opiekę medyczną, darmową naukę języka angielskiego, służbowy telefon, karty Multisport & Benefit, wyjazdy służbowe do Szwecji.

 

Kogo szukamy

Jako Junior Embedded Firmware Engineer będziesz dostarczał nowe bezpieczne aplikacje dla różnych wariantów produktów. Będziesz także odpowiedzialny za projektowanie i rozwijanie nowych aplikacji, dodawanie nowych funkcjonalności, rozwiązywanie problemów i usuwanie usterek. Inżynier będzie sprawdzał wymagania, opracowywał  architekturę i projektował nowe funkcje (w tym odpowiednią dokumentację), będzie opracowywał prototypy aplikacji, uczestniczył w projektowaniu i przeglądach kodu, a także kod zapisu (w tym testy jednostkowe).

Do Twoich obowiązków należałoby także projektowanie i wdrażanie nowych, bezpiecznych aplikacji wbudowanych wbudowanych w oprogramowaniu C, opracowanie interfejsów niskiego poziomu (GPIO, UART, I2C, SPI), utrzymywanie istniejącej bazy kodu, wsparcie w projektowaniu i rozwijaniu narzędzi inżynierii komputerowej, opracowanie urządzeń testowych w języku C i wyższym języku obiektowym (np. C #).

Będziesz pracował w międzynarodowym środowisku, więc konieczna jest płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

 

Wymagania

Nasz klient poszukuje osoby, która posiada conajmniej rok doświadczenia w pracy z językami programowania C oraz C#.
Junior Embedded Firmware Engineer powinien mieć także doświadczenie w pracy ze streownikami sprzetowymi (GPIO, UART, I2C, SPI), oraz znać narzędzia do śledzenia błedów typu Bugzilla czy Jira.
Pożądana byłaby także ogólna wiedza na temat ram testowych i zautomatyzowanych systemów kompilacji (np. Jenkins, NUnit, NAnt).
Dodatkowym plusem byłoby doświadczenie w pracy z technologiami RFID, NFC czy. HCE.

 

Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz pracować przy globalnych projektach w międzynarodowym zespole nie zwlekaj aplikuj już teraz!

W przypadku chęci uzyskania szerszych informacji proszę o kontakt, [email protected]

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments