Podejmij wyzwanie – praca jako Product Support Engineer

Nasz partner jest globalną firmą zajmującą się systemami dostępu oraz zabezpieczeń. Od 2 lat znajduje się w rankingu 100 najbardziej innowacyjnych firm według Magazynu Fortune i  posiada 30 % udziałów w światowym rynku w swojej branży z roczną sprzedażą na poziomie 7,3 mld euro. Na całym świecie w biurach naszego partnera zatrudnionych jest ponad 50 000 specjalistów.

Firma znajduje się w Krakowskim Business Parku oraz składa się z profesjonalistów, którzy są dumni ze swojej pracy i wkładają dużo staranności aby zapewnić najwyższą jakość dostarczanych przez siebie produktów. Sprzyja temu praca w małych crossfunkcjonalnych zespołach, która opiera się na otwartości, szczerości i chęci pomocy sobie nawzajem.
Stań się częścią sukcesu, dołącz do zespołu!

 

Co oferujemy

Firma zapewnia elastyczne godziny pracy w prężnie rozwijającym się międzynarodowym zespole, co sprzyja nowym pomysłom.  Oferuje, umowę o prace /umowę o prace z prawami autorskimi, atrakcyjne wynagrodzenie, kontakt z najnowszymi technologiami,  prywatną opiekę medyczną, darmową naukę języka angielskiego, służbowy telefon, karty Multisport & Benefit, wyjazdy służbowe do Szwecji.

 

Kogo szukamy

Poszukujemy osoby z 3-letnim doświadczeniem zawodowym, która będzie odpowiedzialna za relacje z klientami, pomoc w rozwiązywaniu problemów, debugowanie oraz pracę nad jednym z najbrdziej dochodowych produktów firmy. Osoba na tym stanowisku będzie stanowisła pomost pomiędzy klientem a zespołem programistycznym.

 

Wymagania

Z uwagi na pracę w międzynarodowym środowisku oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego oraz silnych umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych. Głównym wymaganiem jest znajomość takich technologii jak: .Net/C# i C, IIS, WCF, AWS, Maven, SVN, Git, SOAP, REST, JIRA, PKI, SSL/TLS, 3DES, AES

Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz pracować przy globalnych projektach w międzynarodowym zespole nie zwlekaj aplikuj już teraz!

W przypadku chęci uzyskania szerszych informacji proszę o kontakt, [email protected]

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments