Podejmij wyzwanie – praca jako Lead Hardware Engineer

Nasz partner jest globalną firmą zajmującą się systemami dostępu oraz zabezpieczeń. Od 2 lat znajduje się w rankingu 100 najbardziej innowacyjnych firm według Magazynu Fortune i  posiada 30 % udziałów w światowym rynku w swojej branży z roczną sprzedażą na poziomie 7,3 mld euro. Na całym świecie w biurach naszego partnera zatrudnionych jest ponad

50 000 specjalistów na całym świecie.

Firma znajduje się w Krakowskim Business Parku oraz składa się z profesjonalistów, którzy są dumni ze swojej pracy i wkładają dużo staranności aby zapewnić najwyższą jakość dostarczanych przez siebie produktów. Sprzyja temu praca w małych crossfunkcjonalnych zespołach, która opiera się na otwartości, szczerości i chęci pomocy sobie nawzajem.
Stań się częścią sukcesu, dołącz do zespołu!

 

Co oferujemy

Firma zapewnia elastyczne godziny pracy w prężnie rozwijającym się międzynarodowym zespole, co sprzyja nowym pomysłom.  Oferuje, umowę o prace /umowę o prace z prawami autorskimi, atrakcyjne wynagrodzenie, kontakt z najnowszymi technologiami,  prywatną opiekę medyczną, darmową naukę języka angielskiego, służbowy telefon, karty Multisport & Benefit, wyjazdy służbowe do Szwecji.

 

Kogo szukamy

Jako Lead Hardware Engineer  będziesz kierować zespołem w zakresie rozwoju produktów opartych na technologii RFID.  Będziesz się zajmować rozbudową  analogów oraz rozwojem sprzętu cyfrowego i rozwiązywania problemów.  Będziesz także odpowiedzialny za rozwój systemów analogowych / cyfrowych, w tym symulacje, analiza układu, wybór komponentów, projekt testability i łączność. Idealny kandydat powinien mieć otwarty umysł, być elastyczny, skupiać się na jakości i otwarcie na przechodzić do różnych projektów. Kultura w firmie naszego klienta charakteryzuje się krótkimi ścieżkami decyzyjnymi, jasnymi celami i duchem zespołu. Będziesz pracował w międzynarodowym środowisku, więc konieczna jest płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

 

Wymagania

Nasz klient poszukuje osoby z co najmniej 3 letnim doświadczeniem w kierowaniu zespołem zajmującym się rozwojem sprzętu. Istotna na tym stanowisku będzie także zdolność do identyfikacji problemów i zapewnienia rozwiązań. Ważna będzie także zdolność do przywództwa w przekształcaniu projektów w produkcję oraz doświadczenie z zarządzaniem programem i tworzenie skomplikowanych systemów sprzętowych.
w pracy z doświadczenie z RF CAD, PCB, PSpice, CST Studio, RFID. Oferta naszego partnera obejmuje obecnie uwierzytelnianie wieloczynnikowe,  zarządzanie cyklem życia produktu  i rozwiązania biometryczne, wszystko poparte możliwością usług specjalistycznych. Wszystko jest wspierane przez profesjonalną obsługę w centrach inżynieryjnych w Krakowie i Albuquerque, z dodatkowych zasobów w Cardiff oraz w wielu regionach aby móc wspierać swoich klientów.

Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz pracować przy globalnych projektach w międzynarodowym zespole nie zwlekaj aplikuj już teraz!

W przypadku chęci uzyskania szerszych informacji proszę o kontakt, [email protected]

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments