Podejmij wyzwanie – praca jako Senior Firmware Engineer

Nasz partner jest globalną firmą zajmującą się systemami dostępu oraz zabezpieczeń. Od 2 lat znajduje się w rankingu 100 najbardziej innowacyjnych firm według Magazynu Fortune i  posiada 30 % udziałów w światowym rynku w swojej branży z roczną sprzedażą na poziomie 7,3 mld euro. Na całym świecie w biurach naszego partnera zatrudnionych jest ponad

50 000 specjalistów na całym świecie.

Firma znajduje się w Krakowskim Business Parku oraz składa się z profesjonalistów, którzy są dumni ze swojej pracy i wkładają dużo staranności aby zapewnić najwyższą jakość dostarczanych przez siebie produktów. Sprzyja temu praca w małych crossfunkcjonalnych zespołach, która opiera się na otwartości, szczerości i chęci pomocy sobie nawzajem.
Stań się częścią sukcesu, dołącz do zespołu!

 

Co oferujemy

Firma zapewnia elastyczne godziny pracy w prężnie rozwijającym się międzynarodowym zespole, co sprzyja nowym pomysłom.  Oferuje, umowę o prace /umowę o prace z prawami autorskimi, atrakcyjne wynagrodzenie, kontakt z najnowszymi technologiami,  prywatną opiekę medyczną, darmową naukę języka angielskiego, służbowy telefon, karty Multisport & Benefit, wyjazdy służbowe do Szwecji.

 

Kogo szukamy

Osoby, która będzie wsparciem dla zespołu do badań, rozwoju, utrzymania, wzmocnienia, i dostosowania wbudowanych rozwiązań, które napędzają czołowy produkt firmy,  tak by nadal nie zejść z czołowej pozycji jaką posiada nasz klient na rynku.  Jako Senior Firmware Engineer będziesz pracował w międzynarodowym środowisku, dlatego  biegłe posługiwanie się językiem angielskiego w mowie i piśmie jest konieczne.

 

Wymagania

Ukończone studia licencjackie bądź wyższe z zakresu informatyki, ponadto 5-7 + lata doświadczenia w obszarze rozwoju i implementacji systemów wbudowanych, preferowane w różnych zintegrowanych środowiskach programistycznych, głównie przy użyciu programowania obiektowego przy użyciu C / C ++. Istotna na tym stanowisku będzie także znajomość pracy  z oscyloskopami, analizatorami oraz zasilaczami oraz doświadczenie w pracy z silnikami DC.
Ważne jest także, żeby osoba na stanowisku Senior Firmware Engineera posiadała praktyczną wiedzę na temat zarządzania i konfiguracji kodu źródłowego podstawowe rozumienie procesów rozwojowych, zasad i celów Umiejętności analityczne, planowania, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji oraz doświadczenie w rozwoju przez cały cykl życia produktu, w tym projektowanie, architektura i wdrożenie.
Doświadczenie z wdrażaniem protokołów zabezpieczeń oraz  wdrożanie technik kryptograficznych, a także dokumentacja aspektów bezpieczeństwa związanych z projektowaniem i wdrażaniem systemu jest wysoce pożądana.

Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz pracować przy globalnych projektach w międzynarodowym zespole nie zwlekaj aplikuj już teraz!

W przypadku chęci uzyskania szerszych informacji proszę o kontakt, [email protected]

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments