Podejmij wyzwanie

Nasz partner, skandynawska firma poszukuje obecnie osób na stanowisko .NET Software Test Engineer w Zabierzowie (Kraków Business Park).

Nasz partner jest globalną firmą zajmującą się systemami dostępu oraz zabezpieczeń. Od 2 lat znajduje się w rankingu 100 najbardziej innowacyjnych firm według Magazynu Fortune i  posiada 30 % udziałów w światowym rynku w swojej branży z roczną sprzedażą na poziomie 7,3 mld euro. Na całym świecie w biurach naszego partnera zatrudnionych jest ponad 46 000 specjalistów. Firma składa się z profesjonalistów, którzy są dumni ze swojej pracy i wkładają dużo staranności aby zapewnić najwyższą jakość dostarczanych przez siebie produktów. Sprzyja temu praca w małych zespołach, która opiera się na otwartości, szczerości i chęci pomocy sobie nawzajem. Stań się częścią sukcesu dołacz do zespołu!

 

 

 

Co oferujemy

Firma zapewnia elastyczne godziny pracy w prężnie rozwijającym się międzynarodowym zespole, co sprzyja nowym pomysłom.  Oferuje, umowę o prace /umowę o prace z prawami autorskimi, atrakcyjne wynagrodzenie, kontakt z najnowszymi technologiami,  prywatną opiekę medyczną, darmową naukę języka angielskiego, służbowy telefon, karty Multisport & Benefit, wyjazdy służbowe do Szwecji.

Obowiązki

Prowadzenie i werfikowanie testów automatycznych i manulanych, opracowywanie dokumentacji testów i zestawień danych, zgłaszanie wad i poprawek.

Twoje umiejętność

Ukończone studia licencjackie bądź wyższe z zakresu informatyki lub doświadczenie w pracy  jako tester oprogramowania. Praktyczna znajomość zarządzania kodem źródłowym i konfiguracji. Minimelne 3 letnie doświadczenie w zastosuwaniu nastepujących technologii:  C#/Visual Basic.NET, znajomość .Net,  XML, Web Services, data structures,Microsoft SQL Server, Oracle . Doświadczenie z Windows Comunication Foundation (WCF), Windows Presentation Fundation (WPF) oraz Visual Basic 6.

Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz pracować przy globalnych projektach w międzynarodowym zespole nie zwlekaj aplikuj już teraz!

W przypadku chęci uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt, [email protected]

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments