Aktualnie dla jednego z naszych partnerów biznesowych prowadzimy rekrutację na stanowisko Analityk / Konsultant Wyceny Walut w Krakowie. Jeżeli jesteś zainteresowany/-na pracą, w której będziesz mieć realny wpływ na własny sukces- nie wahaj się! Aplikuj już dziś! Praca pełna wyzwań w stabilnej amerykańskiej firmie z branży finansowej czeka!

Główne obowiązki:

Odpowiedzialność za pracę z Klientami, którzy mają problemy z zarządzaniem ryzykiem walutowym. Jako członek zespołu zapewniającego szeroki zakres usług doradczych, finansowania dla mikro, MŚP i w wielu innych sektorach tak, by zapewnić dokładność wszystkich kategorii ekonomicznych, finansowych i prawnych. Będziesz odpowiadał/-a również za przekazywanie informacji, sprawozdań naszym klientom w sposób jasny i precyzyjny. Jako Analityk / Konsultant Wyceny Walut będziesz realizował transakcje na instrumentach pochodnych naszych klientów w najbardziej korzystnych, optymalnych warunkach przeprowadzając analizy finansowe, przeglądając dane i sprawozdania finansowe. Do Twoich obowiązków będzie należało również badanie, gromadzenie i analizowanie danych z rynku finansowego, w tym walut i stóp procentowych, tak aby generować wnikliwe raporty i analizy dla naszych klientów.

Kwalifikacje:

Doświadczenia zawodowego, popartego ukończonymi dyplomami z zakresu ekonomii, finansów czy księgowości. Dobrze rozwiniętych zdolności analitycznych, matematycznych oraz zorientowania na szczegóły i wychwytywanie błędów w przeprowadzanych transakcjach finansowych. Cenimy kandydatów z dużymi zdolnościami komunikacyjnymi oraz chęcią uczenia się. Stwarzamy duże możliwości rozwoju zawodowego osobom ambitnym, stawiającym na rozwój własny oraz na rozwój nas jako organizacji. Oczekujemy biegłej znajomości języka angielskiego – dodatkowa znajomość języka niemieckiego, hiszpańskiego będzie dużym atutem.

Firma oferuje:

Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z umową o pracę. Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy. Liczne szkolenia oraz dodatki: Kartę MultiSport oraz prywatną opiekę medyczną.

– długotrwałą współpracę i duże możliwości rozwoju zawodowego.

 

W przypadku chęci uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt, [email protected] .

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy RECONNECT dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments