Podejmij wyzwanie

Nasz partner, skandynawska firma poszukuje obecnie osób na stanowisko .NET Software Engineer w Zabierzowie (Kraków Business Park).

Nasz partner jest globalną firmą zajmującą się systemami dostępu oraz zabezpieczeń. Od 2 lat znajduje się w rankingu 100 najbardziej innowacyjnych firm według Magazynu Fortune i  posiada 30% udziałów w światowym rynku w swojej branży z roczną sprzedażą na poziomie 7,3 mld euro. Na całym świecie w biurach naszego partnera zatrudnionych jest ponad 46 000 specjalistów. Firma składa się z profesjonalistów, którzy są dumni ze swojej pracy i wkładają dużo staranności aby zapewnić najwyższą jakość dostarczanych przez siebie produktów. Sprzyja temu praca w małych zespołach, która opiera się na otwartości, szczerości i chęci pomocy sobie nawzajem.

Co oferujemy

Firma zapewnia elastyczne godziny pracy w prężnie rozwijającym się międzynarodowym zespole, co sprzyja nowym pomysłom. Oferuje, umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną, darmową naukę języka angielskiego, służbowy telefon, karty Multisport & Benefit, wyjazdy służbowe do Szwecji.

Kogo szukamy

Programisty z minimum 3-letnim doświadczeniem w C # i / lub Visual Basic .NET, integracji systemów i wdrażania. Kandydat powinien posiadać otwarty umysł, koncentrować się na jakości wykonywanej przez siebie pracy oraz powinien być otwarty na przejścia do różnych projektów. Jako  .NET Software Engineer będziesz pracował w międzynarodowym środowisku, dlatego  biegłe posługiwanie się językiem angielskiego w mowie i piśmie jest
konieczne.


Wymagania

  • Znajomość .NET Framework w tym C # / Visual Basic .NET, XML (Extensible Markup Language), struktur danych i zbiorów, buforowanie, konfiguracji, itd.
  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji zorientowanych na usługi (WCF) i rozwiązań opartych na sieci Web (APS.NET)
  • Doświadczenie w rozwoju oprogramowania za pomocą Windows Presentation Foundation (WPF)
  • Znajomość systemów zarządzania bazami danych (Microsoft SQL Server, Oracle, itp)
  • Branie udziału w całym cyklu życia produktu, w tym projektowanie, architektury i wdrożenia
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w piśmie oraz mowie

Dodatkowe umiejętności

  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji opartych na Windows, przy pomocy Visual Basic 6 dużym plusem
  • Doświadczenie w integrowaniu aplikacji Windows z urządzeniami peryferyjnymi

W przypadku chęci uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt, [email protected]

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments