Podejmij wyzwanie!

Aktualnie w imieniu naszego partnera biznesowego szukamy osób na stanowisko Web Developer w Krakowie. Jest to globalna amerykańska firma consultingowa z branży finansowej. Firma może zapewnić pracę w wysoce zmotywowanym team’ie,  w którym każdemu zależy na dostarczeniu wysokiej jakości, nowych technologii.

 

Jeśli chcesz pracować w firmie, w której będziesz mógł rozwijać się, a tym samym mieć realny wpływ swój własny sukces i całej firmy aplikuj już teraz! Praca pełna wyzwań w stabilnej amerykańskiej firmie czeka na Ciebie.

 

Praca w firmie naszego partnera odbywa się w otwartej i przyjaznej atmosferze, dzięki której pracownicy pozostają z firmą współpracy przez wiele lat.

 

 

Główne obowiązki

Nasz partner poszukuje utalentowanych Web Developer’ów do wzmocnienia zespołu w Krakowie. Jako Web Developer, będzie przede wszystkim odpowiedzialny za projektowanie, prototypowanie oraz tworzenia aplikacji internetowych. Jest to stanowisko samodzielne dające dużo swobody, ale także co za tym idzie wymagające dużej samodyscypliny.  

 

Oczekujemy

Doświadczenia w technologiach takich jak HTML5 i CSS3

Znajomości JavaScript i Angularjs

Doświadczenia z Unit Testing oraz End to End Testing

Doświadczenia z UX / UI design

Znajomości narzędzi Gulp, Bower oraz Webpack

Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w piśmie oraz mowie

 

Mile wymagane także:

Doświadczenie w pracy z .NET i Micorosoft

Doświadczenie z REST principles, service-oriented architectures,

API development oraz TypeScript,

Doświadczenie w technologiach Microsoft SQL Server, Oracle, lub MySQL

 

Co oferujemy

Firma oferuje pracę na najnowszych technologiach w przyjaznej, międzynarodowej atmosferze, opiekę medyczną, kartę Multisport, dobrze wyposażone stanowisko pracy oraz umowę o pracę.

 

W przypadku chęci uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt, [email protected]

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments