Nasz partner biznesowy, a zarazem jedna z najbardziej zaufanych firm w sektorze bezpiecznych rozwiązań identyfikacji, poszukuje kandydata na stanowisko Program Managera w Krakowie . Firma składa się z profesjonalistów, którzy są dumni ze swojej pracy i wkładają dużo staranności, aby zapewnić najwyższą jakość dostarczanych przez siebie produktów. Sprzyja temu praca w małych zespołach, która opiera się na otwartości, szczerości i chęci pomocy sobie nawzajem. Na całym świecie w biurach naszego partnera zatrudnionych jest ponad 2 200 specjalistów.

 

Kogo szukamy?

Ze względu na prężny rozwój firmy oraz stworzenie zespołu odpowiedzialnego za prace nad  portfelem produktów w obszarze systemów kontroli dostępu poszukujemy osób z praktycznym doświadczeniem w rozwoju oprogramowania. Potrafiących również zaspokoić oczekiwania klientów oraz charakteryzujących się zdolnością dążenia do wyznaczonych celów, inteligencją i umiejętnościami komunikacyjnymi.

 

Podejmij wyzwanie

Współpracuj z całą organizacją nad wymaganiami biznesowymi, budowaniem planów produktowych oraz negocjowaniem kluczowych zagadnień związanych z produktem. Zapewnij wszystkim zainteresowanym stronom warunki do wzajemnej współpracy, aby każdy mógł zaspokoić własne potrzeby. Planuj i zarządzaj harmonogramem oraz budżetem z uwzględnieniem ryzyka oraz ograniczeń. Przyczyniaj się do rozwoju zespołu posługując się metodologiami zwinnymi takimi jak Scrum i Kanban.

 

Twoje umiejętności

Posiadasz licencjat w dziedzinie technicznej lub łączysz edukację z praktycznym doświadczeniem w pracy nad rozwojem produktu oraz pasję i zaangażowanie skierowane na techniczny rozwój oprogramowania. Pałasz pozytywną energią do działania i realizacji celów. Potrafisz komunikować się z ludźmi na każdym szczeblu organizacji. Posiadasz doświadczenie w korzystaniu z elastycznego podejścia w środowisku process-light, wykorzystując swoją wiedzę na temat zwinnych metodyk pracy. Potrafisz pracować pod presją czasu oraz biegle posługujesz się językiem angielskim.

 

Co oferujemy

Firma zapewnia elastyczne godziny pracy w prężnie rozwijającym się międzynarodowym zespole, co sprzyja nowym pomysłom. Oferuje również umowę o prace z atrakcyjnym wynagrodzeniem, prywatną opiekę medyczną, darmową naukę języka angielskiego, służbowy telefon, karty Multisport & Benefit, wyjazdy służbowe np. do Szwecji.

 

W przypadku chęci uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt, [email protected] .

 

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy RECONNECT dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments