Podejmij wyzwanie

Nasz partner biznesowy globalna, skandynawska firma zajmująca się systemami otwierania drzwi oraz ich zabezpieczeń poszukuje kandydata na stanowisko Firmware Security Architect w Krakowie (Zabierzów). Od 2 lat  firma znajduje się w rankingu 100 najbardziej innowacyjnych firm według Magazynu Fortune i  posiada 10 % udziałów w światowym rynku w swojej branży z roczną sprzedażą na poziomie 7,3 mld euro. Na całym świecie w biurach naszego partnera zatrudnionych jest ponad 46 000 specjalistów. Firma składa się z profesjonalistów, którzy są dumni ze swojej pracy i wkładają dużo staranności aby zapewnić najwyższą jakość dostarczanych przez siebie produktów. Sprzyja temu praca w małych zespołach, która opiera się na otwartości, szczerości i chęci pomocy sobie nawzajem.

Twoje umiejętności

Obecnie w Zabierzowie firma buduje Centrum Bezpieczeństwa w związku z czym poszukujemy osób z 3 letnim doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa informacji, oprogramowania i sprzętu komputerowego oraz bezpieczeństwa architektury systemów wbudowanych i sieci. Znajomością bezpiecznych standardów kodowania takich jak BSIMM, OWASP Embedded/IoT i OpenSAMM oraz zwinnych metodyk zarządzania projektami (Kanban , Scrum, Lean Innovation). Kandydat powinien również mieć doświadczenie w modelowaniu zagrożeń, oceny ryzyka jak i w tworzeniu systemów wbudowanych, IoT, bootloaderów. Doświadczenie z wbudowanymi językami programowania takimi jak C / C ++ oraz biegła znajomość języka angielskiego. Dodatkowym plusem będzie doświadczenie w projektowaniu sprzętowym oraz CISSP, ISSMP, CISM.

Kogo szukamy

Osoba na tym stanowisku winna również charakteryzować się zdolnościami analitycznymi, zdrowym rozsądkiem jaki wysokimi umiejętnościami komunikacyjnymi, które sprzyjają budowaniu dobrych stosunków roboczych.

Co oferujemy

Firma zapewnia elastyczne godziny pracy w prężnie rozwijającym się międzynarodowym zespole, co sprzyja nowym pomysłom.  Oferuje, również umowę o prace z prawami autorskimi, atrakcyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną, darmową naukę języka angielskiego, służbowy telefon, karty Multisport & Benefit, wyjazdy służbowe  do Szwecji.

W przypadku chęci uzyskania szerszych informacji prosimy o kontakt, [email protected]

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments