Podejmij wyzwanie

W imieniu naszego partnera biznesowego szukamy osób na stanowisko Scrum Master (Java Project) w Krakowie. Jest to globalna, skandynawska  firma zajmująca się tworzeniem zabezpieczeń do drzwi, wykorzystuje takie mechanizmy jak kontrolowanie dostępu do pomieszczenia za pomocą aplikacji, linii papilarnych czy poprzez rozpoznawanie siatkówki oka. Wykorzystuje szeroką gamę swoich produktów także  przy  programowaniu smart house.  Na całym świecie w biurach naszego klienta pracuje 46 000 osób. Firma została nominowana przez magazyn Fortune jedną ze 100 najszybciej rozwijających się firm pod względem technologicznym na świecie.

Twoje umiejętności

Nasz klient poszukuje osób mających doświadczenie w programowaniu i w prowadzeniu swojego zespołu.  Firma poszukuje osób mających doświadczenie w programowaniu Java i obsłudze Cloud, wymagane również doświadczenie na stanowisku Scrum Master. Wiara w różnorodne, nowoczesne, zręczne sposoby pracy oraz motywowanie ludzi do osiągania wzrostów i samorozwoju to umiejętności, które na pewno przydadzą się na tym stanowisku.  Scrum Master powinien w ciekawy i oryginalny sposób pokazać ścieżkę rozwoju produktu. Zaawansowana znajomość języka angielskiego jest wymagana. Lista osiągnięć oraz inne inicjatywy wpływające na środowisko mile widziane.

Obowiązki

Do obowiązków Scrum Mastera będzie należeć wsparcie i coachowanie teamu, dodatkowo pomoc w planowaniu, synchronizacji i komunikacji z klientami.  Współpraca z innymi Scrum Masterami, także z tymi w innych krajach, również wpisuje się w zakres pracy.

Co oferujemy

Nasz partner biznesowy oferuje elastyczne godziny pracy, stałe zatrudnienie na umowę o pracę, współprace w przyjaznej atmosferze, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport i inne dodatki, telefon firmowy, zajęcia z języka angielskiego, budżet na szkolenia, odpowiednio wyposażone miejsce pracy, wyjazdy do Szwecji w celu odbycia spotkań z partnerami.

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat tego stanowiska, napisz bezpośrednio do [email protected]

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments