Podejmij wyzwanie

W imieniu naszego partnera biznesowego szukamy osób na stanowisko  Senior Software Engineer w Krakowie. Jest to globalna, skandynawska firma zajmująca dostarczaniem rozwiązań kontroli dostępu oraz identyfikacji. Jest wiodącym producentem rozwiązań bezpiecznej identyfikacji i bezstykowych kart kontroli dostępu. Nasz klient zajmuje się też produkcją elementów ID, usług typowo stosowanych w dowodach osobistych i e- paszportach, tworzeniem chipów dla zwierząt czy usługach transportowych.  Głównymi odbiorcami rozwiązań naszego partnera biznesowego są sektory edukacyjne, finansowe, żywnościowe i hodowlane oraz urzędy wirtualne.  W Zabierzowie (Krakow Business Park) funkcjonuje już od 4 lat, mieści się tam prężnie działające centrum Research & Development , ma zasięg globalny i obecnie zatrudnia około 60 inżynierów. Na całym świecie w biurach naszego klienta pracuje ponad 40 000 spacjalistów.  Nasz partner biznesowy został ogłoszony przez magazyn Fortune jedną ze 100 najszybciej rozwijających się firm pod względem technologicznym.  Zapewnia ona wartościowe szkolenia, wyjazdy integracyjne, stawia na rozwój i odpowiedzialność. Firma gwarantuje pracę w zmotywowanym zespole, któremu zależy na dostarczeniu nowych, jakościowych technologii. Dzięki szczerej, przyjaznej i otwartej współpracy pracownicy firmy zostają z nią na długie lata.

Kogo szukamy

Nasz klient poszukuje spacjalistów z minimum 5 letnim doświadczeniem w programowaniu back –end Java oraz w systemie integracji i rozwoju. Wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Elastyczność, umiejętność pracy w zespole, otwartość, nastawienie na jakość oraz zaradność mile widziane.  Umiejętność tworzenia raportów również jest wymagana. Mile widziane doświadczenie wprowadzeniu zespołów 3-5 osób. Osoba na tym stanowisku będzie blisko współpracowała z dyrektorem QA w Paryżu. Jest to projekt o bardzo dużym znaczeniu dla całego koncernu.

Obowiązki

W teamie Software Development nasz klient mocno skupia się na rozwoju,  odpowiedniej alokacji, testowaniu oraz wsparciu Authentication Service.  Do obowiązków teamu należy również wsparcie użytkowników i managerów, odpowiednie zarządzanie, przestrzeganie polityki bezpieczeństwa, skalowalności  i wsparcie pomocy technicznej.  Zadaniem zespołu jest także testowanie narzędzi, tworzenie testów  funkcjonalnych, prowadzenie dokumentacji, rozwój, wdrażanie i integracja.

Twoje umiejętności

Osoba aplikująca na to stanowisko powinna posiadać umiejętności programowania Java, znajomość technologii Unix shell i języka SQL. Istotna jest także obsługa  systemu Linux, oprogramowania Vmware,  serweru ESX oraz WebLogic. Dodatkowo wymagana jest znajomość systemu zarządzającego bazami Oracle Database.

Mile widziana znajomość wzorca REST, protokołów OAUTH, SAML, OpenID Connect oraz RADIUS, a także technologii MS Active Directory i LDAP Oracle.  Obsługa wirtualnych sieci prywatnych F5, Juniper, Cisco również będzie atutem.  Znajomość procedur systemowych oraz  wiedza na temat OWASP również będzie przydatna.

Co oferujemy

Firma oferuje elastyczne godziny pracy, pracę w przyjaznej, międzynarodowej atmosferze, opiekę medyczną, kartę Multisport i inne dodatki, telefon, darmowe kursy języka angielskiego, dobrze wyposażone stanowisko pracy, wyjazdy globalne w celu spotkania się z partnerami. 

W przypadku chęci uzyskania większej ilości szczegółów prosimy o kontakt, [email protected]

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments