Podejmij wyzwanie

W imieniu naszego partnera biznesowego szukamy osób na stanowisko Java Developer w Krakowie. Jest to globalna, skandynawska firma, zajmująca się tworzeniem zabezpieczeń do drzwi, wykorzystuje takie mechanizmy jak kontrolowanie dostępu do pomieszczenia za pomocą aplikacji, linii papilarnych czy poprzez rozpoznawanie siatkówki oka. Nasz klient wprowadza swoje innowacyjne rozwiązania w placówkach służby zdrowia, transportu publicznego czy też ośrodków sportowo rekreacyjnych.  Wykorzystuje szeroką gamę swoich produktów także  przy  programowaniu smart house.  W Krakowie (Kraków Business Park – Zabierzów) funkcjonuje już od 4 lat, mieści się tam prężnie działające centrum Research & Development , ma zasięg globalny i obecnie zatrudnia około 60 inżynierów. Na całym świecie Nasz klient zatrudnia ponad 40 000 osób i został ogłoszony przez magazyn Fortune jedną ze 100 najszybciej rozwijających się firm pod kątem technologicznym.  Zapewnia ona wartościowe szkolenia, globalne wyjazdy integracyjne, stawia na rozwój i odpowiedzialność. Firma gwarantuje pracę w zmotywowanym zespole, któremu zależy na dostarczeniu nowych, jakościowych technologii. Dzięki szczerej, przyjaznej i otwartej współpracy pracownicy firmy zostają z nią na długie lata.

Kogo szukamy

Nasz klient poszukuje osób z co najmniej 3 letnim doświadczeniem. Kandydat powinien znać język programowania Java (SE, EE), obsługiwać serwer aplikacji JBoss, kontenery serwelotów  Tomcat i Jetty, technologie JSF, RichFaces,  Seam, GWT, Swing, framework Spring i Hibernate, technologie REST i SOAP, system zarządzania bazą danych MS SQL Server, MySQL, język HQL, interfejs programistyczny JDBC, język PostgreSQL. Mile widziana znajomość  PKI, SSL/TLS, EJBCA, PKCS, OpenSSL. Umiejętność obsługi  Maven, SVN, Git, IntelliJ IDEA, TeamCity, Jenkins, Sonar, JIRA jest dodatkowym atutem.  Doświadczenie w pracy na narzędziach testowych Selenium, SoapUI, Robot, Cucumber również jest mile widziane.  Wymagany  także język angielskie na poziomie C1.

Obowiązki

Twoja praca będzie polegać  głównie na tworzeniu oprogramowania (TDD),  programowaniu w parach,  integracji, refaktoringu. Będziesz mieć możliwość  tworzenia domen, kodowania oraz wykorzystywania technik Scrub i Kanban.

Co oferujemy

Firma oferuje elastyczne godziny pracy, pracę w przyjaznej, międzynarodowej atmosferze, opiekę medyczną, kartę Multisport i inne dodatki, telefon, darmowe kursy języka angielskiego, dobrze wyposażone stanowisko pracy,  wyjazdy do Szwecji w celu spotkania się z partnerami.  Będziesz zatrudniony na umowie o pracę.

W przypadku chęci uzyskania większej ilości szczegółów prosimy o kontakt mailowy, [email protected]

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments