Job opening ID 161
Vacancy Hedging Consultant – Emerging and Frontier Markets Team
Roles and responsibilities Konsultant ds. Rynków Wschodzących
KrakówRECONNECT (www.reconnect.com.pl) to Agencja Doradztwa Personalnego, której celem jest usprawnienie działalności swoich klientów poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku, szeroki proces sourcingu oraz selekcje metodami badań behawioralnych. Specjalizujemy się w branżach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo.Aktualnie dla jednego z naszych partnerów biznesowych prowadzimy rekrutację na stanowisko Konsultant ds. Rynków Wschodzących. Jeżeli jesteś zainteresowany/-na pracą, w której będziesz mieć realny wpływ na własny sukces- nie wahaj się! Aplikuj już dziś! Praca pełna wyzwań w stabilnej amerykańskiej firmie z branży finansowej czeka

Główne obowiązki:
Odpowiedzialność za pracę z Klientami, którzy mają problemy z zarządzaniem ryzykiem walutowym. Jako członek zespółu zapewniającego szeroki zakres usług doradczych, finansowania dla mikro, MŚP i w wielu innych sektorach tak by zapewnić dokładność wszystkich kategorii ekonomicznych, finansowych i prawnych. Będziesz odpowiadał/-a również za przekazywanie informacji, sprawozdań naszym klientom w sposób jasny i precyzyjny. Jako Konsultant ds. Rynków Wschodzących będziesz realizował transakcje na instrumentach pochodnych naszych klientów w najbardziej korzystnych, optymalnych warunkach przeprowadzają analizy finansowe, przegladając dane i sprawozdania finansowe. Do Twoich obowiązków będzie należało również badanie, gromadzenie i analizowanie danych z rynku finansowego, w tym walut i stóp procentowych, tak aby generować wnikliwe raporty i analizy dla naszych klientów.

Oczekujemy:
Doświadczenia zawodowego, popartego ukończonymi dyplomami z zakresu ekonomii, finansów czy ksiegowości. Dobrze rozwiniętych zdolności analitycznych, matematycznych oraz zorientowania na szczegóły i wychwytywanie błędów w przeprowadzanych transakcjach finansowych. Cenimy kandydatów z dużymi zdolnościami komunikacyjnymi oraz chęcią uczenia się. Stwarzamy duże możliwości rozwoju zawodowego osobom ambitnym, stawiającym na rozwój własny oraz na rozwój nas jako organizacji. Oczekujemy biegłej znajomości języka angielskiego – dodatkowa znajomość języka niemieckiego, hiszpańskiego będzie dużym atutem.

Firma oferuje:
– atrakcyjne wynagrodzenie wraz z umową o pracę,ym,
– prywatną opiekę medyczną,
– Karty Multisport i Benefit,
– przewidziany budżet na szkolenia,
– długotrwałą współpracę i duże możliwości rozwoju zawodowego.

Location Kraków