Job opening ID 158
Vacancy Web Developer
Location Kraków
Roles and responsibilities RECONNECT (www.reconnect.com.pl) to Agencja Doradztwa Personalnego, której celem jest usprawnienie działalności swoich klientów poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku, szeroki proces sourcingu oraz selekcje metodami badań behawioralnych. Specjalizujemy się w branżach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo.

Aktualnie dla jednego z naszych partnerów biznesowych prowadzimy rekrutację na stanowisko WEB Developer. Jeżeli jesteś zainteresowany/-na pracą w prężnie działającym środowisku specjalistów – pasjonatów gier, gdzie kreatywność nie ma granic? Gdzie liczy się Twoje zaangażowanie i Twój rozwój? Gdzie możesz być częścią zgranego międzynarodowego zespołu?…. Nie wahaj sie! Aplikuj już dziś!

Główne obowiązki:
Twoje główne zadania będą obejmować opracowanie i utrzymanie naszych stron internetowych, naszej głównej platformy, integrującej nasze gry z serwisów społecznościowych. Będzie odpowiedzialny/-na za rozwój usług sieciowych naszych gier, w tym rozwijających się narzędzi internetowych. Do Twoich zadań będzie należało również optymalizowanie istniejących usług internetowych oraz dbałość o jakość naszych rozwiązań.

Oczekujemy:
– doświadczenia w technologiach takich jak: SQL, PHP i / lub node.js i / lub Python (Django),
– doświadczenia w technologii, takich jak: HTML, CSS, JavaScript, jQuery,
– znajomości JSON / REST API Web Services,
– znajomości zagadnień w różnych przeglądarkach i na różnych platformach,
– dobrej znajomości języka angielski umożliwiając korzystanie z dokumentacji technicznej,
– stałej gotowości do uczenia się nowych technologii.

Firma oferuje:
– pracę w ciekawym i pełnym wyzwań miejscu,
– realne możliwości rozwijania osobistych pomysłów i kompetencji,
– praęa w twórczej i przyjaznej atmosferze,
– pakiet świadczeń w tym prywatnej opieki medycznej i członkostwa Multisport,

Work experience 2-3 years
Wynagrodzenie roczne brutto (PLN) 80 000 – 100 000