Job opening ID 163
Vacancy Data Quality Analyst
Location Kraków
Roles and responsibilities RECONNECT (www.reconnect.com.pl) to Agencja Doradztwa Personalnego, której celem jest usprawnienie działalności swoich klientów poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku, szeroki proces sourcingu oraz selekcje metodami badań behawioralnych. Specjalizujemy się w branżach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo.

Aktualnie dla jednego z naszych partnerów biznesowych prowadzimy rekrutację na stanowisko Data Quality Analyst. Jeżeli jesteś zainteresowany/-na pracą, w której będziesz mieć realny wpływ na własny sukces- nie wahaj się! Aplikuj już dziś! Praca pełna wyzwań w stabilnej amerykańskiej firmie z branży finansowej czeka na Ciebie!

Główne obowiązki:
Będziesz członkiem zespołu odpowiadającego za kontrolę wewnętrzną, audytową wszystkich transakcji przeprowadzanych w firmie na rzecz naszych klientów. W większości są to transakcji związane z zarządzaniem stopami procentowymi i ryzykiem walutowym. Nasze transakcje dotyczą głównie rynku amerykańskiego.Poza obowiązkami związanymi z kontrolą jakości przeprowadzanych transakcji, bardzo dużo pracy jest poświęconej sprawdzaniu obliczeń, wyjaśnianiu rozbieżności, a także wyjaśnianiu ewentualnych wątpliwości w oparciu o system dedykowany do tych rozliczeń. W tym celu będziesz kontakctował / -a się z pozostałymi biurami firmy na świecie, aby zapewnić naszym klientom jak najbardziej dokładne i aktualne wyceny ich portfeli finansowych.

Oczekujemy:
Doświadczenia zawodowego, popartego ukończonymi dyplomami z zakresu ekonomii, finansów czy ksiegowości. Dobrze rozwiniętych zdolności analitycznych, matematycznych oraz zorientowania na szczegóły i wychwytywanie błędów w przeprowadzanych transakcjach finansowych. Cenimy kandydatów z dużymi zdolnościami komunikacyjnymi oraz chęcią uczenia się. Stwarzamy duże możliwości rozwoju zawodowego osobom ambitnym, stawiającym na rozwój własny oraz na rozwój nas jako organizacji.

Firma oferuje:
– atrakcyjne wynagrodzenie wraz z umową o pracę,ym,
– prywatną opiekę medyczną,
– Karty Multisport i Benefit,
– przewidziany budżet na szkolenia,
– długotrwałą współpracę i duże możliwości rozwoju zawodowego.