W chwili obecnej w związku z rozwojem struktur naszego Klienta, polskiej firmy IT, oferującej szeroki wachlarz rozwiązań informatycznych, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Programista Java/GWT

 

 

Job type Full time
Lokalizacja Warszawa
Skill set Doświadczenie i umiejętności Kandydata
Idealny Kandydat powinien posiadać co najmniej 3-letnie doświadczenie w programowaniu Java. Poszukujemy osoby posiadającej wyższe wykształcenie: informatyka, telekomunikacja, matematyka. Niezbędna będzie co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego. Oczekujemy również wiedzy z zakresu:J2EE, Spring, Hibernate, TDD, SVN/GIT, SQL, mySQL. Dużym atutem będzie certyfikacja z technologii Java.Nasz Klient oferuje
Odpowiadające kompetencjom i doświadczeniu wynagrodzenie oraz szerokie możliwości rozwoju dalszej kariery zawodowej. Prace pełną wyzwań w przyjaznym środowisku profesjonalistów a także niezbędne narzędzia do pracy: telefon oraz laptop.Wszystkie osoby zainteresowane powyższym opisem i możliwością wykorzystania dotychczasowego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku prosimy o przesłanie cv w j. angielskim.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.
Work experience 3-4 years
Wynagrodzenie roczne brutto (PLN) 100 000,00 – 119 999,00
Job opening ID 36

APLIKUJ

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments